Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

,,Kartki Świąteczne” to akcja wykonania kartki świątecznej, w którą bardzo chętnie włączyli się uczniowie naszej szkoły. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przekazali je podopiecznym Zakładu Karnego w Kaliszu, by osadzeni mogli wysłać karki swoim bliskim.
Z informacji funkcjonariuszy Służby Więziennej - inicjatywa ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osadzonych.

XIII Ogólnopolska Zbiórka Żywności „TAK POMAGAM”  to akcja przeprowadzona w sklepach sieci "Biedronka", w którą, po raz kolejny, włączyli się uczniowie SCK, aby pomóc najbardziej potrzebującym rodzinom naszej diecezji.

,,Wkręć się w pomaganie” to akcja, która trwa w naszej szkole od kilku lat, a polega na zbieraniu i segregowaniu plastikowych nakrętek, aby wspomóc w leczeniu chorą Laurę. Dziewczynka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa na odcinku krzyżowo-lędźwiowym, wodogłowiem oraz stopą końsko-szpotawą .

Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w działalności SKC.

Wolontariusze wraz z opiekunami p. B. Kasprzak i ks. A. Wysotą