Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

 

Godziny dostępności nauczycieli w szkole – I półrocze roku szkolnego 2022/2023

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

1.       

Justyńska Aneta

środa

15.00-16.00

2.       

Tempka Anna

środa

13.00-14.00

3.       

Janczewski Maciej

wtorek

13.00 – 14.00

4.       

Balcerzak Karina

poniedziałek

11.50 – 12.50

5.       

Balcerzyk Anna

poniedziałek

10.49 – 11.40

6.       

Baranowska - Zelent Grażyna

wtorek

7.50 - 8.50

7.       

Berwald Tomasz

wtorek

8.45 - 9.45

8.       

Bochen Bożena

czwartek

16.00 - 17.00

9.       

Chojak Patrycja

środa

11.45 - 12.45

10.

Cicha Aleksndra

wtorek

9.30 - 10.30

11.

Czaplicka Joanna

czwartek

14.30 – 15.30

12.   

Dąbrowska Natalia

piątek

11.10 – 11.40

13.   

Dominiak Joanna

środa

12.30 – 13.30

14.

Duma-Lalek Anna

piątek

8.00 – 9.00

15.   

Dykiel Wanda

poniedziałek

8.35 – 9.35

16.   

Gilak Agnieszka

środa

7.45 – 8.45

17.   

Góral-Stanek Magdalena

czwartek

13.30 – 14.30

18.   

Graczyk Violetta

wtorek

14.30 – 15.30

19.   

Gruszka-Miklas Sylwia

wtorek

8.50 – 9.50

20.   

Gwiazda Dariusz

wtorek

11.40 – 12.40

21.   

Hasiński Rafał

wtorek

8.35 - 9.35

22.   

Hille Marta

wtorek

12.40 – 13.40

23.   

Jałoszewska Agnieszka

czwartek

14.50 – 15.50

24.   

Janiak-Szczygiecka Małgorzata

wtorek

9.30 – 10.30

25.   

Jarońska Sylwia

poniedziałek

12.30 – 13.30

26.   

Jarzębski Jakub

poniedziałek

16.10 – 17.10

27.   

Joachimiak Sylwia

środa

12.20 – 13.30

27.   

Kalek Grzegorz

poniedziałek

7.45 - 8.45

28.   

Karpowicz Karol

czwartek

9.40 – 10.40

29.   

Kirijczuk Elżbieta

czwartek

7.45 -  8.45

30.   

Klaska Justyna

Każdy 2 czwartek miesiąca

14.00 – 15.00

31.   

Klim Małgorzata

środa

9.30 – 10.30

32.   

Kłysz Karina

piątek

8.45 – 9.45

33.   

Komorowska Ewa

wtorek

15.20 – 16.20

34.   

Kościelak Roman

piątek co 2 tygodnie

15.20 – 16.20

35.   

Kubis Tomasz

piatek

13.30 – 14.30

36.   

Kupajska Maria

Środa co 2 tygodnie

17.00 – 18.00

37.   

Lalek Wojciech

poniedziałek

17.30 – 18.30

38.   

Langner Anna

poniedziałek

10.30 – 11.30

39.   

Łęgowska Barbara

wtorek

11.45 - 12.30

40.   

Maciejewska Małgorzata

wtorek

8.40 – 9.40

41.   

Magdzińska Anna

środa

12.30 – 13.30

42.   

Marciniak Błażej

wtorek

10.40 - 11.40

43.   

Miłek Łukasz

poniedziałek

11.20 - 12.20

44.   

Miśków Katarzyna

piątek

9.45 – 10.45

45.   

Niedzielska Maria

poniedziałek

13.25 – 14.25

46.   

Nowak Agnieszka

wtorek

9.30 – 10.30

47.   

Nowak Sylwia

poniedziałek

14.25 – 15.25

48.   

Nurski Krystian

czwartek

13.40 – 14.40

49.   

Obajtek Kinga

poniedziałek

16.30 – 17.30

50.   

Ojrzanowska - Pietrzak Małgorzata

wtorek

9.45 - 10.45

51.   

Olszewska-Śniegula Barbara

wtorek

14.30 – 15.30

52.   

Orczykowska Małgorzata

wtorek

12.10 – 12.40

53.   

Orzeszek Krzysztof

wtorek

12.30 – 13.30

54.   

Owczynnikowa Olga

środa

15.20 – 16.20

55.   

Pielas Anna

piątek

11.30 – 12.30

56.   

Pieniążek Łukasz

wtorek

10.40 – 11.40

57.   

Pietrusiak Marta

piątek

9.40 – 10.40

58.   

Pietrzak Marta

wtorek

10.30 – 11.30

59.   

Pingot Teresa

środa

7.45 – 8.45

60.   

Polińska Monika

wtorek

15.00 – 16.00

61.   

Prus Żaneta

czwartek

9.40 – 10.40

62.   

Przepiórka Irena

wtorek

9.30 – 10.30

63.   

Przybylski Daniel

czwartek

15.15 – 16.15

64.   

Sadowska Aleksandra

piątek

10.30 – 11.30

65.   

Sidorowicz Agnieszka

poniedziałek

13.00- 14.00

66.   

Siwiak Marta

piątek

8.45 – 9.45

67.   

Skibińska Danuta

wtorek

12.25 – 13.25

68.   

Skowrońska Anna

środa

7.45 – 8.45

69.   

Smolarek Dariusz

piątek

17.00 – 18.00

70.   

Sowa Natalia

czwartek

12.30 – 13.30

71.   

Stadnicka-Haba Danuta

wtorek

10.30 – 11.30

72.   

Stasińska Małgorzata

wtorek

10.50 – 11.50

73.   

Staszak-Gwizdek Patrycja

piątek

12.40 – 13.40

74.   

Strójwąs Edyta

wtorek

10.40- 11.25

75.   

Szalkiewicz Grażyna

środa

7.45 – 8.45

76.   

Szymczak Elżbieta

poniedziałek

12.40 – 13.40

77.   

Świerk Eliza

wtorek

9.40 – 10.40

78.   

Tomaszewski Patryk

poniedziałek

16.00 – 17.00

79.   

Walęcka Marita

wtorek

8.30 - 9.30

80.   

Wawrzyniak Adrian

poniedziałek

13.00 – 13.40

81.   

Wawrzyniak Aneta

wtorek

12.40 – 13.25

82.   

Weirauch Beata

środa

8.45 – 9.45

83.   

Wietrzych Beata

czwartek

9.45 – 10.30