Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

[26.11] Jak co roku organizujemy w naszej szkole świąteczną akcję  „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”.

Paczki z prezentami i słodyczami dla dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej KARAN w Kaliszu oraz na oddziały pediatrii i gastroenterologii dziecięcej w kaliskim szpitalu, przekazywane są przez naszych uczniów od lat.

W tym roku ze względu na czas pandemii, możemy przekazać jedynie gry planszowe, książki i słodycze, które i tak będą musiały przejść okres kwarantanny. Wszystkie prezenty doposażą bajkowozy, które wykonaliśmy dla tych oddziałów w latach poprzednich. Postanowiliśmy wesprzeć również  lekarzy i personel medyczny, który w tym trudnym dla wszystkich czasie pomaga i  leczą nasze pociechy nie patrząc na daty w kalendarzu i czas spędzony przy łóżkach najmłodszych pacjentów. Chcemy  przekazać im kartki z życzeniami  świątecznymi oraz drobne upominki w postaci kawy, herbaty czy tabliczki czekolady.

Bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji. Okażmy dobre serce i podzielmy się nim z innymi.

Jak zawsze każdy uczeń biorący udział w akcji zostanie  nagrodzony pochwałą.

Czasu zostało niewiele - akcja trwa do 3 grudnia- bowiem 6 grudnia to MIKOŁAJKI i w tym dniu jedziemy przekazać prezenty.

Liczę na wsparcie i zaangażowanie wszystkich uczniów i z góry serdecznie dziękuję!

Monika Polińska