Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

23 października  odbył się w naszej szkole XXI REJONOWY PRZEGLĄD MONODRAMÓW. Jury w składzie: Kamilla Kiermasz, dr Maciej Michalski, Dariusz Sosiński oraz Bożena Bochen pełniąca funkcję sekretarza oceniło 14 prezentacji. .
Przyznano nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcą w kategorii najmłodszych aktorów został Milan Kołeczko ze Szkoły  Podstawowej nr 17 w Kaliszu, II miejsce zajęła Jagoda Tomczak ze Szkoły Podstawowej w Rajsku, miejsce III Nela Kołeczko ze Szkoły Podstawowej nr 17 i Aleksandra Bieniaszczyk ze Szkoły Podstawowej w Koźminku, wyróżnienia otrzymały Nikola Jarosik oraz Aleksandra Garsztka ze Szkoły Podstawowej w Droszewie.


   W kategorii uczniów klas IV - VI  jury przyznało I miejsce Zuzannie Pogorzelec ze Szkoły Podstawowej w Moskurni i Oskarowi Wojsie ze Szkoły Podstawowej
w Koźminku, miejsce II Alicji Frątczak ze Szkoły Podstawowej w Kaliszu, miejsce III Nikoli Rubas ze Szkoły Podstawowej w Droszewie oraz Mai Andrzejak ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Kaliszu. Wyróżnienie otrzymały Zuzanna Obsadna
z Koźminka i Oliwia Garsztka z Droszewa.  

   W najstarszej kategorii przyznano jedynie I nagrodę dla Karoliny Mądry ze Szkoły Podstawowej w Droszewie .

Jury wyraziło uznanie dla zaangażowania wykonawców i ciekawych propozycji interpretacyjnych.
Najlepsze monodramy otrzymały nominację do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 5 listopada w Kleczewie
Wszyscy uczestnicy przeglądu oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki a laureaci nagrody książkowe zakupione dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców naszej szkoły.

Bożena Bochen – sekretarz jury